Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

«МАКСФУД ПЛЮС» - ВИБІР СПОЖИВАЧА 2018 (ТМ «КЛЕВ@», ТМ «Морской Пролив», ТМ «Baltik Paradise»)

Дата: 2019-04-17
Переглядiв: 3883

Цьогоріч, за результатами комплексного експертного аналізу підприємств, ТОВ «МАКСФУД ПЛЮС» увійшло до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг» і отримало національну відзнаку «Вибір споживача 2018». Товариство «МАКСФУД ПЛЮС» є одним з найбільших виробників рибоконсервної продукції в Україні. На сьогоднішній день компанія є одним із лідерів за масштабною кількістю випуску рибоконсервних товарів. Підприємство сертифіковане згідно стандартів міжнародної системи управління якістю ISO 9001-2001, HAASP.

ТОВ «МАКСФУД ПЛЮС» - це дуже потужне підприємство, яке має багаторічний досвід переробки рибної сировини; забезпечене високоякісним необхідним устаткуванням та кваліфікованими працівниками. Асортимент продукції надзвичайно широкий.

Завдяки високим результатам можна стверджувати, що «МАКСФУД ПЛЮС» дійсно є національним брендом на ринку рибних консерв України. Компанія являється власником таких торгових марок як «КЛЕВ@», «Морской Пролив», «Baltik Paradise». Серед асортименту продукції ТОВ «МАКСФУД ПЛЮС» є така океанічна й морська риба як сайра, сардина, скумбрія, бички, кілька, шпроти. Рибні консерви виготовляються за високими європейськими стандартами та у відповідності до міжнародної системи контролю якості продукції.


Нагорода «Вибір споживача 2018» – результат якісної продукції та високої відповідальності працівників товариства «МАКСФУД ПЛЮС». Ця відзнака підтверджує високий рівень обслуговування та належного відношення до своєї праці, а також є додатковим стимулом надалі розвиватись і ставати ще кращими з кожним роком! З продукцією «МАКСФУД ПЛЮС» бажаємо усім споживачам смачного! Нехай обрані страви будуть кулінарними шедеврами, здатними задовольнити самий вишуканий смак!

http://maxfoodkonserva.com