Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

«ЛІГ АГРО» - Вибір споживача 2018!

Дата: 2019-05-16
Переглядiв: 3417

ТОВ «ЛІГ АГРО» здійснює свою діяльність у сфері альтернативної електроенергетики і входить до групи компаній «LE Group».

 «Сонячна енергетика - це наше майбутнє...»

Історія компанії розпочалась у липні 2016 з будівництва сонячної електростанції «Озерна». У листопаді того ж року, об`єкт був зданий в експлуатацію і згодом ТОВ «ЛІГ АГРО» отримало ліцензію на право виробництва електричної енергії, а також «зелений» тариф.

Вже з 1 березня 2017 року сонячна електростанція «Озерна», виробляє екологічну чисту електроенергію і продає її за зеленим тарифом в ДП «Енергоринок».

Для будівництва сонячної електростанції компанія використовувала українське, китайське і німецьке генеруюче обладнання: сонячні полікристалічні кремнієві модулі китайського виробництва «JA Solar», інвертори німецького виробництва «SMA», комплетні трансформаторні підстанції українського виробництва «Елтехком». Свайне поле встановлювалося українською фірмою «Стальконструкція».

На сьогодні, сонячна електростанція «Озерна» виробляє в рік приблизно 11 000 000 кіловатт/годин чистої «зеленої» електроенергії. Цього достатньо, щоб забезпечити електроенергією до 3500 українських помешкань.

 

За підсумками 2018 року, компанія “ЛІГ АГРО” увійшла в реєстр кращих постачальників товарів і послуг та отримала нагороду «ВИБІР СПОЖИВАЧА 2018», що підтверджує пріоритетність вибору послуг даної організації!

 

Контакти:

79026, м. Львів, вул. Лазаренка 1а, кабінет 55

Телефон:

(032) 295-36-16

Email:

lig.agro1@gmail.com

http://ligagro.net/