Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

«Інтергал-Буд» - лідер у сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості

Дата: 2020-10-22
Переглядiв: 2426

«Інтергал-Буд» є однією з найбільших девелоперських компаній в Україні. Пройшовши стрімкий шлях розвитку з 2003 року, лідер ринку досяг значних результатів у сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості в Україні. За 17 років було реалізовано 74 проєкти загальною площею 3,8 мільйона кв. метрів в різних регіонах країни.

На ринку «Інтергал-Буд» вигідно відрізняє ряд переваг, серед яких — низька щільність забудови, інфраструктурне наповнення житлових комплексів, гарантії якості матеріалів і робіт, соціальна відповідальність перед покупцями, власні програми кредитування, надання унікальної послуги «ремонт під ключ» тощо.

Компанія «Інтергал-Буд» вже 4 роки є найбільшим недержавним забудовником України, має бездоганну репутацію та входить до трійки надійних забудовників України. Компанія не має жодного недобудованого об’єкта і вже побудувала житло для понад 17 тисяч українських сімей. «Інтергал-Буд» – №1 у рейтингу забудовників «Мінфін» за кількістю введеного в експлуатацію житла, володар відзнаки «Компанія року 2020», переможець у номінації «Девелопер року» національної премії IBUILD, лауреат міжнародної премії European Property Awards, багаторазовий переможець конкурсів «Бренд року» та «Лідер галузі».

https://intergal-bud.com.ua/about