Новини

Для підтримки інвесторів та заохочення їх до залучення інвестицій, що допоможе с ...

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака ФОП Свириденко Ольги Іванівни, яка ...

«Герметика-Україна» - це якість та відповідальність, що відзначена статусом «Компанія Року 2020»

Дата: 2021-02-16
Переглядiв: 2023

 


Компанія «Герметика-Україна»  з  2005 року успішно займається  комплексним  оснащенням  підприємств  України  вузлами та  механізмами  і має партнерські відносини з багатьма закордонними  підприємствами  Молдови, Грузії та Казахстану. Вся продукція, що поставляється  має  сертифікати  (ISO, FDA) та відповідає всім нормам й вимогам  до Товарів своєї  категорії.

Компанія працює  по  трьом  основним  направленням:

  • механічні ущільнення – це основний напрямок, чим і займаються з 2005 року

  • ротаційні з’єднання

  • теплообмінне обладнання.

На сьогоднішній день основними партнерами-постачальниками Компанії, є такі виробники як-  Lidering S.A.U. (м. Барселона, Іспанія) , Rotaseal (м. Стамбул, Турція), та KJC (м. Пусан, Південна Корея), Seoul Tech, Funke, Laygo, EMPIRE, Ekin, Rototech.

Колектив складається з висококваліфікованих спеціалістів, що мають великий досвід роботи і широкий фаховий спектр знань. Зусилля  компанії,  які були докладені для забезпечення високої якості товарів, були  належним  чином відзначені отриманням відзнаки  «Компанія року 2020».

«Вже майже п’ятнадцять років ТОВ «Герметика-Україна» працює на ринку механічних ущільнень. З першого дня заснування Компанії, нашою метою було, і залишається – лідерство у своїй галузі. А бути першим, це велика відповідальність. Відповідальність перед кожним клієнтом, кожним замовником.»

www.hermetica.com.ua

Тел./факс: (0522)27-18-42, 56-18-42