+380 (44) 228-41-48
office@ukr-centr.com.ua
Новини

 «Прикарпатенерготрейд»: в центрі роботи компанії завжди знаход ...

Logistic Grand Mig признаны Всеукраинским отраслево-аналитическим центром « ...

INTERTOOL — один из самых известных брендов на рынке инструмента в Украине ...

Альпіністи Києва - висотний експерт №1 Компанія року 2017

Дата: 2018-11-16
Переглядiв: 1042

Компанія «Альпіністи Києва» - експерт №1 у сфері проведення висотно-верхолазних робіт –  визнана «Компанією Року - 2017» 

Як і багато успішних проектів у сфері українського бізнесу, діяльність «Альпіністів Києва» почалася з хобі. Саме любов до відповідної діяльності може стати тим самим важливим поштовхом до створення справи всього життя. Так було і у випадку Ігоря та Євгена Сидоренків – братів, що заснували «Компанію Року – 2017».

«Альпіністи Києва»: трохи історії

Пристрасть до альпінізму та підкорення висот стала рушійною силою для двох братів. Саме ця справа надихнула їх на заняття промисловим альпінізмом, що і стало згодом авторитетним бізнесом, що має багато постійних клієнтів.

Ігор та Євген Сидоренко вперше вирушили до Криму, щоб підкорити там гори. Цей екстремальний спорт настільки припав їм до душі, що через 2 роки вони відкривають першу справу у місті Дніпро. Тоді брати займалися утепленням квартир у багатоповерхових будинках.

Успішний бізнес завжди вимагає розвитку та руху вперед. Саме тому брати Сидоренко вирішують у 2013 році переїхати до столиці. З тих пір вони займаються промисловим альпінізмом у Києві. На цій ниві вони досягли великих успіхів, що і допомогло отримати почесну відзнаку у 2017 році.

«Альпіністи Києва»: компанія з багатим досвідом

П’ять років плідної роботи у напрямку промислового альпінізму допомогло засновникам компанії отримати безцінний досвід. За цей період брати встигли спробувати себе у таких напрямах діяльності:

 • утеплення фасадів;
 • монтаж та фарбування металічних конструкцій;
 • мийка та чистка фасадів;
 • ремонт балконів «під ключ»;
 • зварювання каркасів на великій висоті;
 • ремонт та перекриття даху;
 • реставрація фасадів;
 • перевірка швів на герметичність та їхнє вдосконалення;
 • ремонт та комплексне обслуговування елеваторів.

У 2015 році Євген та Ігор реєструють юридичну особу та започатковують своє підприємство – ТОВ «Альпіністи Києва». З цього року діяльність компанії виходить на якісно новий рівень. Стає зрозумілим, що Сидоренки – це не лише досвідчені альпіністи, а ще й талановиті управлінці, яким можна довіряти задачі будь-якої складності, що пов’язані із промисловим альпінізмом.

У ТОВ «Альпіністи Києва» є багато постійних клієнтів, серед яких:

 • аграрні компанії;
 • світлотехнічні концерни;
 • комунальні підприємництва;
 • ОСМД та інші заклади, що потребують тимчасових висотних робіт.

Серед клієнтів компанії також у крупні будівельні фірми та фізичні особи, які хотіли б утеплити свій будинок зовні. Наше багате порт фоліо дозволить ознайомитися з роботами братів, що працюють у різних напрямках. 

У 2017 році в Україні почала себе проявляти досить сумна тенденція – багато талановитих кадрів вирушили за кордон. Для того, щоб покращити ситуацію, брати Ігор та Євген приймають рішення про відкриття навчального центру. У ньому мають можливість навчатися всі ті, хто хотів би пов’язати своє життя із промисловим альпінізмом. 

Молоді кадри не лише вивчають техніку безпеки, а ще й отримують безцінний досвід Сидоренків. Вони діляться своїми хитрощами та розповідають про те, як саме потрібно проводити такі складні та сповнені ризику роботи.

У 2018 році компанія почала рухатися ще далі: вони пройшли аудиторську перевірку, яка допомогла досягти статусу надійного підприємства регіону. Саме така відзнака і стала нагородою за професіоналізм та відповідальний підхід до кожного проекту. Вдячність клієнтів та позитивні відгуки – відмінна основа для подальшої роботи.

2018 рік став роком звершення – саме у цей період ТОВ «Альпіністи Києва» отримало престижну премію «Компанія Року – 2017». Фірма отримала визнання, залишив позаду цілу низку своїх конкурентів.

Ознайомитися з діяльністю компанії можна на офіційному сайті https://alpinist.kiev.ua/

ТОВ "ВГ АНАЛІТЦЕНТР"
МФО 321842
ЄДРПОУ 41840510
+380 (44) 228-41-48
+380 (94) 828-41-48

office@ukr-centr.com.ua
м.Київ, вулиця Гоголівська, будинок 15а
ГРАФІК РОБОТИ
Пн – Пт з 9-00 до 18-00
Ми в соціальних мережах
Copyright © 2017 - 2020 ТОВ «ВГ Аналітцентр»