044-22-81-992
office@ukr-centr.com.ua
Новини
Всі новини Про номінантів
Компанія «Альпіністи Києва» - експерт №1 у сфері проведення висо ...
Компания А-СМАРТ (англ. — A-SMART) основана в 2011 году исходя из вызовов, ...
  Відзначено чергового переможця програми у номінації "Вибір спожив ...

A.T. Consulting - Компанія року 2017

2018-07-23
Переглядiв: 16

 

Компанія “A.T. Consulting” за тривалий час роботи на теренах Західної України, успішно зарекомендувала себе як надійного партнера у співпраці з провідними українськими компаніями.
    За професіоналізм та клопітливу працю  компанія “A.T. Consulting”  отримала звання «Компанія року 2017» і внесена до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств в Категорії надійних підприємств
      Результати оцінки сформовані на основі експертного аналізу та методології відбору з урахуванням розрахункових коефіцієнтів, що характеризують стабільність, рентабельність, ефективність роботи капіталу та ліквідність компанії Всеукраїнським галузево-аналітичним центром.

     Професійність, налагоджена система пошуку економічної інформації, широка партнерська та представницька мережа, тісна співпраця з органами місцевого самоврядування дозволяють ефективно вирішувати питання кожного клієнта. Такий комплексний підхід допомагає зменшити правові та фінансові ризики, забезпечуючи Вашу стабільність та конкурентоспроможність.
      Основним принципом роботи компанії є бездоганна репутація, довіра до клієнта та взаємоповага. Керуючись міжнародними правилами ведення бізнесу, клієнтам гарантується висока якість послуг, професійний підхід та повна конфіденційність.

«Наша місія – бути лідером у всіх стратегічних секторах, підтримуючи відносини з клієнтами на засадах довіри і взаємоповаги. Висококваліфікована команда “A.T. Consulting” пропонує персоніфіковані рішення та індивідуальний підхід для вирішення завдань будьякої складності.»

А.Т. Консалтинг
м. Львів, вул. І. Франка,
буд. 23, офіс 41
тел: (032) 225 64 55
E-mail: info@consulting-ukr.com

ТОВ "ВГ АНАЛІТЦЕНТР"
МФО 321842
ЄДРПОУ 41840510
(044) 22-81-992

office@ukr-centr.com.ua
м.Київ, вулиця Гоголівська, будинок 15а
ГРАФІК РОБОТИ
Пн – пт з 9-00 до 18-00
Ми в соціальних мережах
Copyright © 2017 ТОВ «ВГ Аналітцентр»